Bez aut

U příležitosti Mezinárodního dne bez aut 22. 9. a Evropského týdne mobility, který začíná 16. 9., jsme pro vás vybrali elektronické zdroje, které se vztahují k alternativním způsobům dopravy.

Sdružení Auto*mat (http://auto-mat.cz) podporuje veřejnou, pěší a cyklistickou dopravu i rozumné používání aut, prosazuje plánování dopravy s důrazem na dlouhodobou udržitelnost a bezpečnost (viz pomník Janu Bouchalovi Bike to Heaven od Krištofa Kintery). Na propagaci cyklistické dopravy se zaměřují weby Cyklojízdy.cz (http://www.cyklojizdy.cz) nebo Do práce na kole (http://www.dopracenakole.net).

 
Výběr z katalogu stránek,
více v oborovém třídění

Auto*mat

Iniciativa za bezpečnou, zdravou a živou Prahu podporující rozvoj cyklistické, pěší a veřejné dopravy v Praze. Zahrnuty jsou články o dopravní situaci v Praze, fotogalerie

Vydavatel: Auto*mat


Cyklojizdy.cz

Cyklojízdy jsou jízdy na kolech, koloběžkách a dalších bezmotorových dopravních prostředcích městem. Informace o cyklojízdách, jejích pravidlech a historii.

Vydavatel: Auto*mat
Webarchiv k 24. 10. 2016 obsahuje 221 TB dat. První dokument byl archivován 3. 9. 2001.Celkem jsme s autory uzavřeli 5017 smluv. Poslední aktuální smlouvy: