Zobrazení: vizuální, textové

DobráPraxe : databáze osvědčených postupů, inspirace pro obce a regiony

dobrapraxe.cz [aktuální verze]

Databáze inovativních řešení pro aktivní města, obce a regiony. Tématicky jsou zahrnuty oblasti veřejné správy, životního prostředí, zdraví, volného času, sociální problematiky, vzdělávání, podnikání, zemědělství a venkova, dopravy.

Vydavatel: Národní síť Zdravých měst ČR

ecoista

www.ecoista.cz [aktuální verze]

Stránky věnující se tématům udržitelnosti, cirkulární ekonomiky a ekologické transformace i budoucnosti energetiky, průmyslu a dopravy v ČR.

Vydavatel: Solutions and Services

Licence: CC BY-NC-SA 4.0

Letná sobě! : architektonická iniciativa pro smysluplný rozvoj letenské čtvrti

letnasobe.cz [aktuální verze]

Stránky architektonické iniciativy, která se zabývá rozvojem městské čtvrti Letná. Informace o územním rozvoji, pořádaných akcích a architektuře.

Vydavatel: Wlazel, Adam

Licence: CC BY-NC 4.0

Národní síť Zdravých měst ČR

nszm.cz [aktuální verze]

Webové stránky přinášejí informace o Zdravých městech, obcích a regionech, které se promyšleně snaží utvářet město (obec, region) jako kvalitní a příjemné místo pro život na základě dohody s obyvateli

Vydavatel: Národní síť Zdravých měst ČR

Permakultura (CS)

www.permakulturacs.cz [aktuální verze]

Stránky mezinárodní nevládní organizace, která se zabývá realizací permakulturních systémů a vzděláváním veřejnosti. Zahrnují informace o spolku, permakultuře, o projektech a akcích.

Vydavatel: Permakultura (CS)

Licence: CC BY-NC-ND 4.0

Ústav pro ekopolitiku, o.p.s.

ekopolitika.cz [aktuální verze]

Stránky zaměřené na činnost Ústavu pro ekopolitiku, jehož cílem je přispívat k integraci požadavků ochrany životního prostředí a podporovat zásadu sdílené odpovědnosti za kvalitu života současných a budoucích generací.Zahrnuje informace o ústavu samotném

Vydavatel: Ústav pro ekopolitiku

1